Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6394
Stary 11.03.2010, 13:14
liga europejska to masakra. Mi ochote grania na to odebrała skutecznie Roma, to juz był szczyt, zagram sobie dzisiaj jedynie jeden mecz - Panathinaikos na 1.
Odpowiedz cytując