|
Manchester w tej chwili gra najlepsza pilke w Europie i moim zdaniem to glowny faworyt do zdobycia LM. Miod na moje serce: Real odpadl, po arcypieknej kopaninie w rodzimej lidze troche sie czlowiek odchamil przed tv.
Semper Fidelis
,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
|