Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1592
Stary 10.03.2010, 22:49
teraz tylko czekać jak Chelsea Londyn wejdzie do ćwierćfinału, Lyon to nie ta sama druzyna co kiedys, w lidze francuskiej juz nie rzadzi, ale nadal tworza zespol, brawo dla nich.

Odpowiedz cytując