Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6390
Stary 10.03.2010, 22:40
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Choćby ja. Pisałem o tym wyżej. Każdy mógł skorzystać, ale widzę, że większość i tak wolała postawić na tych, którzy "powinni wygrać".
Nieźle Ci ostatnio żre
Przyznam się bez bicia - nie doceniłem Auxerre, a może bardziej - nie doceniłem Jelenia + taki że jeszcze Real miałem na kuponie więc nie musiałem się dodatkowo w****iać.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując