pan Dudi napisał(a):

Choćby ja. Pisałem o tym wyżej. Każdy mógł skorzystać, ale widzę, że większość i tak wolała postawić na tych, którzy "powinni wygrać".
|
Nieźle Ci ostatnio żre

Przyznam się bez bicia - nie doceniłem Auxerre, a może bardziej - nie doceniłem Jelenia

+ taki że jeszcze Real miałem na kuponie więc nie musiałem się dodatkowo w****iać.