|
Real znów po raz któryś z kolei nie może awansować do ćwierćfinału , na przestrzeni ostatnich paru lat nie weszli do ćwierćfinału , ten zespól to już chyba nie wiem z kim w składzie grałby dobrze. Najwieksze transfery świta a oni dalej nic poza swoja gile nie pokazują. Są tłem według mnie dla Barcelony. Tyle się zbierają od czasów Zidane , Figo , Carlosa i innych do wielkich sukcesów i dalej nie mogą. Przestałem wierzyć w ten zespół. To raczej same indywidualności zin jedność na boisku. A w tym roku jeszcze finał mieli u siebie.. Wstyd będzie jak zagra tam wielka Barcelona i sięgnie po PUCHAR EUROPY ! Klapa kompletna..
P.S. Gratulacje dla Manchesteru
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''
Henryk Reyman
|