|
Ogladam wlasnie mecz ManU - Milan i kurde moge powiedziec jedno. To jest inny swiat. Inny poziom umiejetnosci, wyszkolenia, przygotowania fizycznego, psychiki, organizacji gry, ktory raczej za 10 lat nawet nie bedzie dostepny polskim pilkarzom i trenerom. Powiem krotko to nie jest miejsce dla nas.
|