Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1557
Stary 10.03.2010, 21:39
Donki napisał(a):Wyświetl post
ejj panowie co ten komentator mówił
Że ciszej na old trafford bo protestują? Przecierz tam zawsze tak cicho
Ja ogladam na angielskij telewizji ITV i wcele tam nie jest cicho.Moze niech tam w studio odpowiednio dzwiek wyreguluja, mniej bezsensownego .......en.a a wiecej dzwieku ze stadionu.
,
Odpowiedz cytując