Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5128
Stary 10.03.2010, 20:04
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Zapytam, skąd ta pewność? Bo nas ograły ogórki z Estonii? Przypominam że te same ogórki z Estonii ograły również pewien holenderski zespół - Twente Enschede więc to żaden argument. Tak więc od razu zaznaczam że proszę o jakiś inny.
Nas czy to estoński czy litewski czy nawet islandzki ogórek, a nawet burak cukrowy w tej chwili by ograł. Nie potrzeba argumentów, wystarczy spojrzeć na postawę na boisku, ani ładu, ani składu i oprócz oprawy to się niewiele różni od 1, 2 czy 3 ligi, mizeria z ogórków.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga