mr_kwolf napisał(a):

|
Zapytam, skąd ta pewność? Bo nas ograły ogórki z Estonii? Przypominam że te same ogórki z Estonii ograły również pewien holenderski zespół - Twente Enschede więc to żaden argument. Tak więc od razu zaznaczam że proszę o jakiś inny.
|
Nas czy to estoński czy litewski czy nawet islandzki ogórek, a nawet burak cukrowy w tej chwili by ograł. Nie potrzeba argumentów, wystarczy spojrzeć na postawę na boisku, ani ładu, ani składu i oprócz oprawy to się niewiele różni od 1, 2 czy 3 ligi, mizeria z ogórków.