Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5126
Stary 10.03.2010, 19:21
Boleck napisał(a):Wyświetl post
wierzysz w to co piszesz? Od czasów Kasperczaka Cupiał już nawet nie pożycza. A każdą "zainwestowaną" złotówkę spłacamy, więc dziękuję za taka szczodrość..

spłacamy... a jakże... między innymi dzięki szczodrobliwości Cupiała, skoro to jego Tele-fonika, jako sponsor generalny, corocznie przekazuje stałą kwotę w rmach umowy handlowej za reklamowanie sie na koszulkach Wisły, jako sponsor do kasy klubu (bodajże ostatnio to jest 5mln zlotych rocznie? poprawcie mnie jesli się mylę).
Bez tych pieniędzy, nie spłacilibysmy pozyczonej przez Tele-fonikę kasy, więc się nie naburmuszaj
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....