Boleck napisał(a):

|
wierzysz w to co piszesz? Od czasów Kasperczaka Cupiał już nawet nie pożycza. A każdą "zainwestowaną" złotówkę spłacamy, więc dziękuję za taka szczodrość..
|
spłacamy... a jakże... między innymi dzięki szczodrobliwości Cupiała, skoro to jego Tele-fonika, jako sponsor generalny, corocznie przekazuje stałą kwotę w rmach umowy handlowej za reklamowanie sie na koszulkach Wisły, jako sponsor do kasy klubu (bodajże ostatnio to jest 5mln zlotych rocznie? poprawcie mnie jesli się mylę).
Bez tych pieniędzy, nie spłacilibysmy pozyczonej przez Tele-fonikę kasy, więc się nie naburmuszaj