Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5122
Stary 10.03.2010, 18:30
Borinho napisał(a):Wyświetl post

PODSUMOWUJĄC SKORŻA SKOMPROMITOWAŁ WISŁĘ BARDZIEJ NIŻ KASPERCZAK A DALEJ TU PRACUJE WIĘC CHYBA COŚ NIE GRA?
ale Skorża nie ma takiego składu jak mieli jego poprzednicy. W tamtych czasach do Wisły trafiali najlepsi zawodnicy jacy byli w Polsce a teraz darmowi, których nikt już zabradzo nie chce zagranicą, często po ciężkich kontuzjach,starzy albo po prostu zbyt słabi jak Jirsak czy Łobo.Jirsaka od takiego Kulawika,Czerwca czy Szymka dzielą Himalaje to samo Łobo od Patera,Uche czy nawet Gory z 2002 roku.Kiedyś odpadaliśmy z pucharów późną jesienią a teraz jak oszczędza sie na transferach to już w sierpniu.

Wszyscy wypominaja Kasperczakowi Valerenge ale zapominaja że runde wcześniej ograliśmy Holenderski NEC Nijmegen,dziś to Holendrzy by nas kilkoma bramkami ograli
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.03.2010 o godz. 18:44.