Skorża to jest fenomen jak na Polskie warunki bo pracuje w Klubie z wielkimi ambicjami i wciąż jest jej trenerem mimo iż drużyna stacza się z dnia na dzień. Ale paradoksalnie wciąż jest liderem Polskiej ligi !!!.
I teraz pytanie jak to się stało że trener który skompromitował się z Levadią Talin dalej tu pracuje :
Otóż odpowiedzi są dwie : 2 mistrzostwa Polski
Skorża został bo kochają go kibice w końcu śpiewano pieści błagalne wychwalające Skorży nie widząc jego wad jako trenera.
Teraz poparcia kibicowskiego nie ma ale wciąż ma wynik w formie statystyk więc zakładam że Skorża wytrwa do końca Sezonu ... bo jest jeszcze 3 ale jak go wywalą teraz to trzeba będzie płacić odszkodowanie ....... a kasa w budżecie pusta.... A DLACZEGO PUSTA BO SKORŻA ODPADŁ Z LEVADIA !!!
PODSUMOWUJĄC SKORŻA SKOMPROMITOWAŁ WISŁĘ BARDZIEJ NIŻ KASPERCZAK A DALEJ TU PRACUJE WIĘC CHYBA COŚ NIE GRA

?