morgenes napisał(a):

A ja chciałbym zadać 2 pytania wszystkim ślepo zapatrzonym w Skorżę i proszę o szczerą odpowiedź:
1. Ile czasy średnio potrzebuje trener, aby poznać drużynę, wyrobić w niej styl, zaszczepić swoją filozofię? Ile czasu potrzeba na ocenę wartości trenera?
2. Powiedzcie mi, kiedy ostatni raz widzieliście Wisłę grającą skutecznie, z polotem, ładnie dla oka, w meczu w którym jej zwycięstwo nie podlegało żadnej dyskusji?
Odpowiedzi na te pytania będą równocześnie odpowiedziami na pytanie, czy Skorża powinien dalej trenować Wisłę.
|
Hola ale zdobyl 2 mistrzostwa i to z rzedu, z pilkarskim SZROTEM, pilka jest ciagle w grze i to Maciek jest gwarancjakoncowego sukcesu a pozatymAvram Grant to Zyd...
P.s. Love ya all.