Ja też dziękuje za azjatycki typ, szczególnie że dopiero w przerwie wszedłem do tematu i postawiłem lajwa z jeszcze większym wsp.Oczywiście po golu na 1-1 też wymiękłem
Teraz jednak na Bordeaux - jak widzę każdy obstawił co innego, wypada chyba tylko życzyć by mecz nie skończył się wynikiem 0-0 bo wszyscy udupimy
