Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
3180
10.03.2010, 17:18
Moim zdaniem nie bo w downloadach zawsze piszą do jakiej wersji jakby to miało znaczenie. Najlepiej samemu sprawdzić
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,
Wisełko naprzód!
rainha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rainha
Znajdź inne posty napisane przez rainha