Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5106
Stary 10.03.2010, 16:33
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Powtarzam, można być przeciwnikiem trenera, ale odrobina szacunku za to co zrobił mu się należy. Umieszczanie w podpisie hasła pt. X won z wisły - dla mnie jest równoznaczne, że ten kto je zamieścił powinien mieć urlop od forum - ot tak dla ochłonięcia od emocji - może za 2 tygodnie inaczej będzie patrzeć na świat.....

Najgorsi są neofici !!!!!!!!
Nigdzie nie napisałem, że nie szanuję trenera za 2 mistrzostwa Polski.... i tyle w temacie... niestety w futbolu trzeba być realistą i żyć teraźniejszością, a nie patrzeć w przeszłość tak jak to robią leśne dziadki z PZPN'u... taki np. Antoni P. cały czas żyje przeszłością i medalami z 1974r i 82, a w ostatnim czasie co zrobił, żeby Polska stanęła na nogi, co zrobił w sprawie szkolenia młodzieży itp? no właśnie wielkie G. Niestety to co było kiedyś, oczywiście jest ważne, ale nie można budować przyszłości tylko i wyłącznie na rozpamiętywaniu tego co było w przeszłości... Skorża wprawdzie zdobył 2 mistrzostwa Polski i wielki szacun mu za to!, ale chyba nie powiecie mi, że drużyna pod jego wodzą cały czas się rozwija, gra z powodzeniem w europejskich pucharach i "leje" pretendentów do tytułu ?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!