Kordel napisał(a):

|
Można zainstalować na kompie nowszą wersje Windowsa?Mam Win XP z 2002 roku,a jak chce zainstalować Office'a 2007 to prosi o nowsza wersje windy :[ .Nie chce mi sie formata robić...
|
Ja mam Windows XP Service Pack 3 i mi office 2007 chodzi normalnie i mogę zainstalować. To pewnie kwestia Aktualizacji i service packa.