Boleck napisał(a):

|
z gówna żaden cudotwórca dream teamu nie zbuduje. Maciek powinien odejść ale nie wierzę w Cupiała. Facet robi biznes po polsku, nie inwestować tylko żądać wyników.
|
Cupiał zainwestował w klub fortunę. Problem w tym, że drużyna wykorzystuje 60% swojego potencjału.