3rider napisał(a):

|
Skorzomaniacy obudzcie sie, Wisla ma bardzo mocny sklad i swietnych zawodnikow!!! Jest w stanie grac ladna pilke. Ale pod reka innego trenera, ktory wie na czym polega gra w pilke.
|
Nie wiem co bierzesz ale to mocny towar, zawodnicy Wisły to szrot w porównaniu z Lechem i Legią i tu nie chodzi o Maćka, bo z gówna żaden cudotwórca dream teamu nie zbuduje. Maciek powinien odejść ale nie wierzę w Cupiała. Facet robi biznes po polsku, nie inwestować tylko żądać wyników.