Wyświetl pojedynczy post
wojtala88
Banita
 
Od: 12.2009
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8067
Stary 10.03.2010, 13:10
Ludzie ale te pomosty techniczne będą tylko na chwile. Na czas zamontowania świateł..one nie zostaną tam na stałe widzieliście gdzieś na świecie żeby takie pomosty wisiały w trakcie meczu
Odpowiedz cytując