Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
wojtala88
Banita
Od: 12.2009
Skąd: Wieliczka
Offline
#
8067
10.03.2010, 13:10
Ludzie ale te pomosty techniczne będą tylko na chwile. Na czas zamontowania świateł..one nie zostaną tam na stałe
widzieliście gdzieś na świecie żeby takie pomosty wisiały w trakcie meczu
wojtala88
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez wojtala88