|
I kolejne bezjajowe zapowiedzi że będzie walka, wiedząc że jego los jest przesądzony powinien powiedzieć że zawodnicy będą zajadać trawę i że zobaczymy odmienioną Wisłę, takie wypowiedzi Maćka pokazują tylko to że on sam w to nie wierzy ;ssssssss!
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|