Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5098
Stary 10.03.2010, 10:48
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Podoba mi sie twoje podejscie premier, chyba jestes pierwszym moderatorem ktory nie boi sie napisac jak jest !
Ale co tu ukrywać,naszą siłą jest także bezsilność rywali,którą sami sobie robią. Zieliński też żadnym magiem nie jest,dlatego spokojny jestem o te dwa popisy Amiki. Żadnej w tym myśli nie ma,ot przypadek. Natomiast co do Doktora,nie wiem czy to nie plotka. Bo nie wyobrażam sobie aby Majewski miał poprowadzić Legię. Naprawę. To jest nasz jedyny godny rywal i ciężko mi sobie wyobrazić aby ich nie było,a tak będzie jak Doktor zacznie z nimi majstrować. Środek tabeli i tyle,choć Urban trenerem jest żadnym,to jednak ciut wyżej od Doktora. On ich zabije atmosferą, bo umiejętności ma te same co Jaś. jak Walter podejmie ten krok to niw wiem jak on będzie chciał zapełnić stadion. Nawet wierny widz TVN-u nie da sobie wmówić,ze jest to dobrea ja kwiemy wmówić mu można niemal wszytko. Ciekawy rozwój wypadków się szykuje. Niewykluczone,że jeszcze obronimy MP z kilku punktową przewagą

Edit. Michniewicz często bywa w Anglii,pewnie tam pracy szuka
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując