|
Senior Member
Offline
|
#8057

10.03.2010, 09:48
|
Tenzen napisał(a): 
... ktoś pisał, że pod dachem miało być montowane dodatkowe oświetlenie, teraz to już odpada.
Powinni go zrobić nie wzdłuż dachu a zza telebimu do pierwszego daszku.
|
...może to o to chodzi?
|
|