Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
zloty1906
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
8056
10.03.2010, 09:37
Z dzisiejszej GK
stadion Wisły będzie gotowy na lipiec?
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...piec,id,t.html
zloty1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zloty1906
Znajdź inne posty napisane przez zloty1906