Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4775
Stary 10.03.2010, 09:23
nie razi ale sensu już nie widzę

bo to tak jakbyśmy dzisiaj pisali o Samoobronie tj za i przeciw
a ani to partia dziś znacząca, ani zapowidająca się na taką