orzeu napisał(a):

|
Co tu niewlasciwego? Paru radnych chyba chce nas wrecz do tego sprowokowac bo smieja sie nam w twarz.
|
Też mi się to wydaje coraz bardziej koniecznością, żeby się wreszcie zaczęli z nami liczyć, bo jak na razie to tak niestety swoimi wypowiedziami jak i co gorsze działaniami plują nam po prostu w twarz. Tylko inną sprawą jest to, że jeśli po raz któryś przyszłoby 50-200 osób na takową demonstrację byłaby to kompromitacja dająca im pretekst do traktowania nas a'la Hutnik.