Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8055
Stary 10.03.2010, 09:15
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Co tu niewlasciwego? Paru radnych chyba chce nas wrecz do tego sprowokowac bo smieja sie nam w twarz.
Też mi się to wydaje coraz bardziej koniecznością, żeby się wreszcie zaczęli z nami liczyć, bo jak na razie to tak niestety swoimi wypowiedziami jak i co gorsze działaniami plują nam po prostu w twarz. Tylko inną sprawą jest to, że jeśli po raz któryś przyszłoby 50-200 osób na takową demonstrację byłaby to kompromitacja dająca im pretekst do traktowania nas a'la Hutnik.
Odpowiedz cytując