Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14791
Stary 09.03.2010, 19:20
Mam pytanko... które pewnie padało tutaj wiele razy... ale coś lenia złapałem i nie chce mi się kopać tematu

Jak się zwie ta pieśń\piosenka która szła zawsze przed wejściem piłkarzy na R22 bo zapomniałem sobie tytułu a coś mnie zajawka chwyciła..
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując