Markus napisał(a):

Oczywiście masz racje i dlatego uważam, że ewentualne zwolnienie Skorży będzie niestety oznaczać najpewniej powierzenie drużyny komuś z grona Kulawik,Moskal,Kleindinst,Cesplar, tudzież Kaczmarek, Stawowy. A to będzie kolejne strzelenie sobie "samobója".
.
|
No fakt przecież mamy w klubie Csaplara i Edka problem rozwiązany
Csaplar to zagraniczny trener kiedyś o mało podobno Milanu nie ograł i odpadł z Tibilisi
a powaznie co do trenerów zagranicznych to chyba mówimy o takich z 2-3 rzędu dla których Wisła jest szansą z drugiej strony Wiśle przydałby sie trener z nazwiskiem który w negocjacjach bedzie miał silna pozycje i taka sobie zapewni w klubie wobec piłkarzy