Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5013
Stary 09.03.2010, 19:17
Markus napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście masz racje i dlatego uważam, że ewentualne zwolnienie Skorży będzie niestety oznaczać najpewniej powierzenie drużyny komuś z grona Kulawik,Moskal,Kleindinst,Cesplar, tudzież Kaczmarek, Stawowy. A to będzie kolejne strzelenie sobie "samobója".
.
No fakt przecież mamy w klubie Csaplara i Edka problem rozwiązany

Csaplar to zagraniczny trener kiedyś o mało podobno Milanu nie ograł i odpadł z Tibilisi

a powaznie co do trenerów zagranicznych to chyba mówimy o takich z 2-3 rzędu dla których Wisła jest szansą z drugiej strony Wiśle przydałby sie trener z nazwiskiem który w negocjacjach bedzie miał silna pozycje i taka sobie zapewni w klubie wobec piłkarzy
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 09.03.2010 o godz. 19:23.