|
Nie ma takiego trenera który wprowadziłby naszych traktorzystów do LM. Z drugiej strony mało który trener nie potrafiłby wygrać z nimi tak słabej ligi jak nasza... Także czy Skorża zostanie czy nie to kwestia drugorzędna. Pytanie czy Wisła ma większe szanse na MP ze Skorżą czy z kimś innym? Moim zdaniem zmiana trenera w tym momencie to nonsens. Albo trzeba było to zrobić w grudniu albo teraz trzeba poczekać i rozliczyć się w czerwcu. Jak się nie uda zdobyć MP to może np. Puchar Polski, który daje więcej niż vice-majster w kontekście Ligi Europejskiej. Generalnie warto skupić się na grze bo wciąż wszystko mamy do wygrania. Proponuję zebrać się do kupy i zacząć kopać piłkę a nie siebie nawzajem...
Ostatnio edytowane przez thechris : 09.03.2010 o godz. 19:11.
|