Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8033
Stary 09.03.2010, 19:03
Chapeau bas dla pana Darka Olszówki. Dobrze przedstawił temat i w dodatku wreszcie czułem że któryś polityk mówi to, o czym dokładnie myślę.

Stawowy chce robić "cegiełki" - zrzuta kibiców Wisły na stadion. Ciekaw jestem za ile uzbieramy te brakujące 75 mln?

A Bator przeszedł sam siebie. Totalna kompromitacja. Szczególnie, jak zaczął się śmiać przy wymienianiu inwestycji które Kraków rozpoczął, ma racje chłopak w sumie, nie budujmy NIC, ale tak nic że NIC, łatajmy tylko dziury w drogach. To jest "ta" droga.

Teraz tylko trzeba się zastanowić, co dalej? Radni nie przyznają tej kasy, czuje to w moczu. Powrotu na Reymonta doczekamy się pewnie za rok ...
Odpowiedz cytując