Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
parumbuła
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Za tobą! BU!!
Offline
#
14790
09.03.2010, 18:57
18
10 znakow
Wisła...Kraków...Biała...Gwiazda
parumbuła
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do parumbuła
Znajdź inne posty napisane przez parumbuła