|
Ale jaki Schafer? Za co niby?Myślicie że 60 letni gość który kosi kasę od 10 lat u tubylców, przyjdzie tu użerać się za grosze?Do klubu bez pieniędzy, bez żadnej bazy treningowej...Jest temat który elektryzuje klikaczy więc jest i nazwisko.Wygrzebali je z archiwum i oto mamy wielkiego njusa.
|