Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4996
Stary 09.03.2010, 15:42
arti napisał(a):Wyświetl post
Albo Schaefer, któremu się może oszczędności z dobrych czasów kończą i potrzeba łyknąć nieco kasy.
D.pa zbita po prostu...
Nic nie wiem o oszczędnościach Schafera, ale on pracuje na bieżąco. Trwająca ponad 3 lata przygoda z reprezentacją Kamerunu, 4 miesiące przerwy, Al Ahli Doha(06.03.2005 - 19.02.2007), Al Alin FC (27.12.2007 - 02.12.2009). Nie wydaje mi się, żeby źle płacili w Katarze, czy ZEA, skoro taki Bąk Jacek miał milion dolarów za sezon kopania.
..