|
Jak najlepiej (najszybciej <>i najtaniej) dojechac z Krakowa do Bedzina ? Na Olkusz czy A4 i odbic obwodnice GOP ?
Najtaniej to chyba przez Olkusz, najszybciej to przez A4, ale trzeba placic 16zł. Czy oplaca sie ?
Ostatnio edytowane przez mic : 09.03.2010 o godz. 15:41.
|