Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14785
Stary 09.03.2010, 15:38
Jak najlepiej (najszybciej <>i najtaniej) dojechac z Krakowa do Bedzina ? Na Olkusz czy A4 i odbic obwodnice GOP ?

Najtaniej to chyba przez Olkusz, najszybciej to przez A4, ale trzeba placic 16zł. Czy oplaca sie ?
Ostatnio edytowane przez mic : 09.03.2010 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując