Marszałek napisał(a):

Wymieniacie nazwiska kandydatów,a co powiecie na Wojciechowskiego. Co kolejka facet wypowiada się jak i gdzie należy poprawić grę, ma zacięcie do tego nie ma parcie na kasę, jakby trzeba było sam by kupił napastnika a nie patrzył na klub co z tym zrobi. A w razie czego do Slota Tonego by kolnał. Memory find....
|
Dałbym mu rundę, dwie przetarcia w Polonii. Może dzięki Józefowi powstanie nowa funkcja - trener/właściciel.

I który kopacz się sprzeciwi ?Już nie będzie grania przeciw trenerowi, czy nie angażowania się na treningach. Pierwszy polski klub, w którym trener przetrwa piłkarza. Nowa jakość.