|
Morgenes tego typu myslenie pokazuje tylko w jakim kraju zyjemy, gdzie jest tylko zawisc i msciwosc. Tak to wina jest mojego kumpla ze przechodzil kolo grupki idiotow rozmawiajac przez telefon, a ci mu wpierdal spuscili i ukradli mu telefon. Bardzo madre myslenie morgenes.
Wszystko mozna sprowadzic do tego ze ktos jest winny lub niewinny, ale na litosc boska nie przekraczajmy az takich granic...
|