Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4985
Stary 09.03.2010, 14:38
Morgenes tego typu myslenie pokazuje tylko w jakim kraju zyjemy, gdzie jest tylko zawisc i msciwosc. Tak to wina jest mojego kumpla ze przechodzil kolo grupki idiotow rozmawiajac przez telefon, a ci mu wpierdal spuscili i ukradli mu telefon. Bardzo madre myslenie morgenes.

Wszystko mozna sprowadzic do tego ze ktos jest winny lub niewinny, ale na litosc boska nie przekraczajmy az takich granic...