|
Nie jest tak, że tylko sztab szkoleniowy z Maciejem Skorżą na czele i piłkarze są winni stanowi permanentnej degrengolady w klubie. Winne są też ( może nawet bardziej niż wyżej wymienieni, choć pozostają w cieniu) szkodniki w Radzie Nadzorczej. Ireneusz Reszczyński i Genowefa Borkowska won z Wisły! Przestańcie szkodzić naszemu klubowi!
God save the Queen
Long live the Queen
|