Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4977
Stary 09.03.2010, 14:02
Acapelo problem w tym ze ide o zaklad ze wtedy trzeba byloby dzwodnic po karetke po kazdym treningu a pierwszy sklad Wisly w pewnym momencie to byliby 17 latkowie lub juniorzy starsi, bo nie byloby kim grac przez kontuzje.