Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ZAKAZ
Junior Member
Od: 12.2008
Offline
#
2531
09.03.2010, 13:17
Byłem przed 12 to było 20 osób w kolejce ale część dopiero wyrabia karty.
ZAKAZ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZAKAZ
Znajdź inne posty napisane przez ZAKAZ