Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22109
Stary 09.03.2010, 12:59
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Taki Onyszko dla nas w tym momencie to byłoby wybawienie,spokój. To byłoby coś. Wygląda na takiego co by wzbudzał respekt u naszych obrońców. No ale dla nas ściągnąć bramkarza to himalaje. Dla wiejskiej Odry to pikuś.
Pewnie dziś chleb się lepiej sprzedaje niż kable
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując