Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4954
Stary 09.03.2010, 12:00
sqallpl napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem jakims wielkim obronca Skorzy ale...

Bedzie to jueszcze wielki placz na forum, jak za rok jego (prawdopodobnie) Legia przyjedzie i nas ogra przy Reymonta.

Wtedy wszyscy powiedza "trener byl dobry, to pilkarze sobie nie radzili i nie chcieli grac".
Legia Urbana ograła Wisłę Skorży wprawdzie nie na Reymonta tylko na Ludowym
ale... fakt jest faktem
i argument to żaden że Legia ze Skorżą...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek