sqallpl napisał(a):

Nie jestem jakims wielkim obronca Skorzy ale...
Bedzie to jueszcze wielki placz na forum, jak za rok jego (prawdopodobnie) Legia przyjedzie i nas ogra przy Reymonta.
Wtedy wszyscy powiedza "trener byl dobry, to pilkarze sobie nie radzili i nie chcieli grac".
|
Legia Urbana ograła Wisłę Skorży wprawdzie nie na Reymonta tylko na Ludowym
ale... fakt jest faktem
i argument to żaden że Legia ze Skorżą...