madziar napisał(a):

|
wieksze szanse to pojecie wzgledne wystarczy spojrzec na Levadie;-)
|
albo z drugiej strony popatrzeć na Amice gdyby z ta gra zamiast Brugii trafili na Levadie i Debreczyn nie mieli by większy szans na awans niż z Belgami ale nie trafili bo nie zdobyli MP
rozarian napisał(a):

|
To chcesz Macieja trzymać tu do końca świata?Smuda po wywaleniu z Wisły poszedł do Legii, i też wtedy wielu wieszczyło,że nas czapką nakryją.Bierzecie w ogóle pod uwagę,że nawet bez zmiany Skorży nie będzie mistrza?Że nowy trener w lipcu przez 2 tygodnie nie zdąży nic zrobić i znowu oberwiemy po zadku od jakichś kelnerów.Wtedy dopiero poznacie smak prawdziwej bryndzy.
|
a to sugerujesz że od razu przyjdzie ten nowy juz zaraz za tydzien

sądze że wątpię raczej będzie tak że trzeba Skorże za kare wywalic a co dalej to nie ważne przynajmniej zawsze tak do tej pory było poza jednym przypadkiem z Kasperczakiem