Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4951
Stary 09.03.2010, 11:52
madziar napisał(a):Wyświetl post
wieksze szanse to pojecie wzgledne wystarczy spojrzec na Levadie;-)
albo z drugiej strony popatrzeć na Amice gdyby z ta gra zamiast Brugii trafili na Levadie i Debreczyn nie mieli by większy szans na awans niż z Belgami ale nie trafili bo nie zdobyli MP

rozarian napisał(a):Wyświetl post
To chcesz Macieja trzymać tu do końca świata?Smuda po wywaleniu z Wisły poszedł do Legii, i też wtedy wielu wieszczyło,że nas czapką nakryją.Bierzecie w ogóle pod uwagę,że nawet bez zmiany Skorży nie będzie mistrza?Że nowy trener w lipcu przez 2 tygodnie nie zdąży nic zrobić i znowu oberwiemy po zadku od jakichś kelnerów.Wtedy dopiero poznacie smak prawdziwej bryndzy.
a to sugerujesz że od razu przyjdzie ten nowy juz zaraz za tydzien sądze że wątpię raczej będzie tak że trzeba Skorże za kare wywalic a co dalej to nie ważne przynajmniej zawsze tak do tej pory było poza jednym przypadkiem z Kasperczakiem
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 09.03.2010 o godz. 11:55.