Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22107
Stary 09.03.2010, 11:42
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam jak Franek był u nas na testach przed podpisaniem kontrakty z jagą... ale z tego co pamiętam to Skorża uznał że: 1. wiekowy a po 2. nie przygotowany do rundy... tak mówił w wywiadzie po meczu kontrolnym w którym sprawdzał Franka... chyba z Zabrzem.
To zle pamietasz, Skorza bardzo chcial Franka w Wisle... Bardzo go namawial zeby choc poszedl na jedna rozmowe z zarzadem, ale pozniej cos tam wywiady byly z Frankiem ze nikt czasu nie mogl znalesc..
Odpowiedz cytując