Kamil_mchw napisał(a):

|
Pamiętam jak Franek był u nas na testach przed podpisaniem kontrakty z jagą... ale z tego co pamiętam to Skorża uznał że: 1. wiekowy a po 2. nie przygotowany do rundy... tak mówił w wywiadzie po meczu kontrolnym w którym sprawdzał Franka... chyba z Zabrzem.
|
To zle pamietasz, Skorza bardzo chcial Franka w Wisle... Bardzo go namawial zeby choc poszedl na jedna rozmowe z zarzadem, ale pozniej cos tam wywiady byly z Frankiem ze nikt czasu nie mogl znalesc..