Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4943
Stary 09.03.2010, 11:16
morgenes napisał(a):Wyświetl post
Zatrudnienie w środku rundy nowego trenera może oznaczać, że włodarze naszego klubu liczą się z możliwością straty tytułu, ale chcą dać czas nowemu trenerowi na poznanie drużyny i przygotowanie jej do występu w europejskich pucharach, bo jakbyśmy nie grali, ale miejsce 1-3 raczej na pewno zdobędziemy. Przy dobrym trenerze i kilku miesiącach czasu jest spora szansa, że awansujemy do fazy grupowej PUEFA, a to z kolei wiązało by się z odrobieniem strat finansowych i z możliwością rozpoczęcia walki o tytuł MP w sezonie 2010/2011.

Patrząc długofalowo na ten aspekt, czy nie jest to mądre? A poza tym, a nóż się uda obronić teraz MP nawet z nowym trenerem?
a ze starym niby na bank się nie uda? Zawsze broniłem Skorże ale muszę przyznać, że jeśli chodzi o tego trenera to Pan Cupiał naprawdę dawał mu wiele szans i był nadzwyczaj cierpliwy. Przed nami mecze z Jagą, Lechią, i Polonią B. Dałbym mu ultimatum - 9 punktów i po każdym z tych meczów, jeśli nie będzie zwycięstwa to papa. Z drugiej strony bardzo nie byłbym za nagłą zmiana na początku rundy, Zawsze można nie przedłużać kontraktu a jak już powiedział kolega wyżej miejsce 1-3 i tak będziemy mieć
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/