|
Strachy na lachy z ta bojaznia,ze zmiana teraz Skorzy zaskutkuje utrata szans na mistrza.Niby co takiego straci zespoł po jego odejsciu?Utraca fantastyczne koncepcje taktyczne widoczne w kazdym meczu Wisly od 2 lat?Wykopywac srodkowym obroncom do Brozka moze kazac tez np.Tomek Kulawik.A moze ciezar autorytetu Skorzy jest wsrod graczy tak wielki,ze bez niego nie beda sie nawet potrafili przebrac w szatni w stroje meczowe?Dla bojazliwych cytat:...lekliwy odrzekl iz dotarli do tej niedostepnej wyzyny.Ale-powiada-im dalej pojdziemy,tym wieksza napotykac bedziemy groze.Przetosmy zawrocili i oto idziemy z powrotem.John Bunyan-Wedrowka pielgrzyma.Przepraszam za brak polskich znakow.
|