Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6354
Stary 09.03.2010, 10:50
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Rocco się pojawił to się zapytam
Co sądzisz o tych dwóch typach:
Saipa-Tappara 2
Zug-Zurich 1

bo kursy dość ciekawe

edit: jakby się dało komuś z Was przekazać ten bonus ,to mogę oddać bo nie mam konta u internetowego buka,więc lepiej niech ktoś inny skorzysta
Panie,ale żeś Pan mecze wymyślił

Saipa u siebie z Tapparą do tej pory dramatycznie słabo.z resztą na wyjezdzie tez szału nie było.z tym że to teraz Saipa ma zwyżke formy a Tappara odwrotnie.pachnie remisem

W Szwajcarii rownie ciezki mecz i tez wszystko sie moze zdarzyc.jakbym mial grac to chyba na over 5,5.


Mnie dzisiaj kusi Kometa Brno.ale odnosnie tego jeszcze sie postaram wypowiedziec pozniej
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując