Panie,ale żeś Pan mecze wymyślił
Saipa u siebie z Tapparą do tej pory dramatycznie słabo.z resztą na wyjezdzie tez szału nie było.z tym że to teraz Saipa ma zwyżke formy a Tappara odwrotnie.pachnie remisem
W Szwajcarii rownie ciezki mecz i tez wszystko sie moze zdarzyc.jakbym mial grac to chyba na over 5,5.
Mnie dzisiaj kusi Kometa Brno.ale odnosnie tego jeszcze sie postaram wypowiedziec pozniej