Temat
:
[20 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, Piątek 12 marca godz. 20
Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu
Offline
#
65
09.03.2010, 10:41
Stawiam na wygrana, wisla zagra slabo ale tym razem wygra w mysl zasady "szczescie sprzyja lepszym"
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Bartii
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bartii
Znajdź inne posty napisane przez Bartii