Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 09.03.2010, 10:33
Oby sie Ba wykurował , i pozostaje mieć nadzieje ze zagra jak playmaker w srodku pola ,ktory bdzie potrafil dobrymi podaniami stworzyc jakies sytuacje dla napastników,bo na reszte pilkarzy po 2 ostatnich meczach nie ma co liczyc

Acha jeszcze do pelni "Szczescia" brakuje zeby nam Frankowski strzelil gola
Odpowiedz cytując