|
Oby sie Ba wykurował , i pozostaje mieć nadzieje ze zagra jak playmaker w srodku pola ,ktory bdzie potrafil dobrymi podaniami stworzyc jakies sytuacje dla napastników,bo na reszte pilkarzy po 2 ostatnich meczach nie ma co liczyc
Acha jeszcze do pelni "Szczescia" brakuje zeby nam Frankowski strzelil gola
|