Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14781
Stary 09.03.2010, 09:54
Na stronie głównej napisano:
"Przypominamy też, że na mecz 1/4 finału Pucharu Polski wpuszczeni będą wszyscy posiadacze karnetów na rundę jesienną."
Mam nadzieję, że o to chodziło.
Odpowiedz cytując