maci0s napisał(a):

Po piewsze nie ma co już wyrokowac.
Po drugie z powodu fatalnej jakosci ligi ,pismaki nie maja o czym pisac,a temat Wisły to zawsze pozywka dla mediów .Ciekawy jestem dlaczego nie ma tematu Legii i zwolnienia Urbana,która mysle ,że dała gorszy blamaż....