Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4915
Stary 09.03.2010, 09:11
Kurde mam nadzieję, ze do zmiany w trakcie sezonu nie dojdzie. Z Jagą będzie ciężki mecz, mam nadzieję, że wygramy i znikną takie głupie pomysły.

Cupiał powinien znaleźć najpierw nowe władze dla Wisły.